KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16253305

nr 1625 3305

Akvareller

2 st, orientaliska, 48x30 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 62x44 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:13:00