KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16253305
nr 1625 3305
Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 62x44 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:13:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor